forum OSkill'a

...::: O wszystkim i o niczym - czyli nic o nas bez nas :::...


#1 2008-12-03 18:05:21

ojciec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 4
Punktów :   

galeria + forum / pieniadze.

Ostatnio sobie przejrzalem zdjecia ktore mam na dysku i jest ich troche, pomijajac juz to ze sa zajebiscie smieszne.
Jestem pewien ze mam jakies 10 % zdjec zrobionych kiedykolwiek.
Wiec wpadlem na pomysl zakupu serwerka (koszt 150zl/rok), co by tam zrobic galerie ,czy cos takiego ze wszystkimi zdjeciami. jak juz bedzie ten serwerek mozna tez jakies forum tam postawic, bo widze ze to niektorym nie przypada do goostoo (intentionally).

Jedyne problem to owe 150zl. myslalem zeby to wylozyc, ale w sumei to mnie nie stac . Jakas zrzuta rozwiazalaby problem.

kto jest gotow zainwestowac 10 zl w zupelnie niezwrotny biznes?


kurwa mac.

Offline

 

#2 2008-12-03 18:09:59

judex

Użytkownik

Skąd: Osowa
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Ja jestem jak najbardziej za tym pomyslem. Zwlaszcza, ze kwota 10 a i nawet 20 zlotych rocznie to jest nic. A przynajmniej moim zdaniem te zdjecia zdalnie fajnie by bylo miec.
MS

Offline

 

#3 2008-12-03 18:12:58

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

sluchaj ojc;]  masz zajebisty pomysl to fakt;] ale czy jest sens zeby w cos inwestowac skoro nie masz pewnosci ze ludzie beda z tego korzystac?? wpadlem na podobny pomysl ...to forum co teraz jest ma byc jako sprawdzian czy sie przyjmie bo jest za darmo i takie tam ...jesli dajmy na to przez 3-4 miechy bedzie dzialac i ludzie beda z tego korzystac to mozna to zrobic..a narazie nie widze sensu ani potrzeby bo prawda jest taka ze wiekszosc tu wchodzi na wiadomosci o wancu ;] no ale nie wiem nie bede mowil za reszte takie jest moje zdanie..ja sie moge poswiecic bo lubie korzystac z forum..tylko po co odrazu cos kupowac ? lepiej rozwinac sie na darmowym i pozniej przeniesc sie na platny serwer;]


wish you were here..

Offline

 

#4 2008-12-03 19:20:55

ojciec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Venomoid napisał:

sluchaj ojc;]  masz zajebisty pomysl to fakt;] ale czy jest sens zeby w cos inwestowac skoro nie masz pewnosci ze ludzie beda z tego korzystac?? wpadlem na podobny pomysl ...to forum co teraz jest ma byc jako sprawdzian czy sie przyjmie bo jest za darmo i takie tam ...jesli dajmy na to przez 3-4 miechy bedzie dzialac i ludzie beda z tego korzystac to mozna to zrobic..a narazie nie widze sensu ani potrzeby bo prawda jest taka ze wiekszosc tu wchodzi na wiadomosci o wancu ;] no ale nie wiem nie bede mowil za reszte takie jest moje zdanie..ja sie moge poswiecic bo lubie korzystac z forum..tylko po co odrazu cos kupowac ? lepiej rozwinac sie na darmowym i pozniej przeniesc sie na platny serwer;]

forum to tam pikus, mi zalezy na galerii. Bo boje sie ze za niedlugi czas juz tych zdjec sie nie znajdzie

Ostatnio edytowany przez ojciec (2008-12-03 19:21:12)


kurwa mac.

Offline

 

#5 2008-12-03 19:22:30

BronislawGeremek

baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Spijać moją elokwencję:

kurwa nie wiem jak Wy ale ja zamierzam zostać I prezesem sądu najwyższego i nie wiem czy chciałbym aby po nominacji z rąk Alexandra Kwaśniewskiego Fakcik opublikował moje foty jak rzygam we władku z kutasem wojtka w dupie . Pierdole. Tanie Wino Na youtubie, które chuj wie jakim cudem wyciekło już nas wystarczająco kompromituje na arenie międzynarodowej. Uważam że to bardzo zły pomysł.

Offline

 

#6 2008-12-03 19:25:36

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

no wiec masz odpowiedz ojc...juz masz pierwsza osobe ktora sra. po za tym witek jak wzucaliscie filmik o mnie na youtuba to bylo wszystko si?? nie sraj ogniem dziFko!!


wish you were here..

Offline

 

#7 2008-12-03 19:36:33

Bebilon

Użytkownik

7017192
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Również uważam,że to zjebany pomysł.Jeśli komuś zależy na tych zdjęciach to niech je sobie wydrukuje u fotografa w rozdzielczości miliard pikseli żeby lepiej mógł dostrzec kawałki makaronu w rzygach Quasiego. Albo niech zapisze na pen drive i  zakopie go pod jabłonią przy zdechłym króliku;odkopie po 30 latach i pochwali się dzieciom jakie to tatuś malował piękne swastyczki. Nie chcę aby ktoś miał do tego łatwiejszy dostęp.

Offline

 

#8 2008-12-03 19:43:21

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

racji w tym co witek i wojtek jest sporo ;] ale kurwa Debile nie myslalyscie o tym jak wzucaliscie teledyski na youtuba??!! jestescie obledni ...myslicie tylko o swojej dupie! jak gierek robil o mnie teledysk to bylo zajebiscie prawda a teraz sracie jak pokurwieni!!


wish you were here..

Offline

 

#9 2008-12-03 19:44:33

tomi

wujek wszechmogący

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 114
Punktów :   
WWW

Re: galeria + forum / pieniadze.

ojc ma pomysl calkiem niezly ale wicia tez nie gada od rzeczy. fajnie bylo by miec dostep do naszych wszystkich zdjec, bo szczerze mowiac ja tez mam pewnie jakies 50% tego wszystkiego co kiedys (to wszystko przez przeprowadzki,wypadki,niekontrolowane formaty,itp...), tylko wtedy trzeba by pomyslec o czyms takim (podazajac mysla wici) zeby te zdjecia nie wyciekaly dalej. co prawda nie zamierzam sie babrac w zadna kariere na arenie publicznej, ale nie chcialbym tez dostarczac darmowych materialow do faktu... tak jak to np. zrobil polsat z "gotuj z hitlerem" - podpieli ich pod dokument o neonazistach.

a swoja droga, wicia, to nie uwazam ze teledysk "tanie wino" to obciach. wiesz, ostatecznie jezeli tak bardzo ci to tam przeszkadza to zglos do youtuba, ze naruszaja twoje prawa autorskie, albo ze propaguja picie wsrod mlodziezy i na pewno admini go sciagnal. poza tym po raz kolejny powiem, ze nie wiem co tam jest takiego czego mozna by sie wstydzic. ze niby ludzie nie pija i nie robia potem glupich rzeczy czy jak?

podsumowujac: serwer ze zdjeciami tak, akces do nich ograniczony dla naszej ekipy, hasla i loginy przyznawane przez admina, brak mozliwosci rejestracji z zewnatrz.


"(...)wciaz jedni sa na gorze, a drudzy o szczebel w dol.
Rozliczni wladzy stroze i wiernych poddanych tlum(...)"

Offline

 

#10 2008-12-03 20:37:23

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

uruchomilem wszystkie mozliwe zabezpieczenia forum. wylaczylem rejestracje. wiec teraz wszystkie informacje sa widziane tylko przez 24 zarejestrowanych. nikt nie moze wejsc z zewnatrz. poniewaz uwazam ze dalsza rozmowa na ten temat nie przyniesie obustronnych korzysci zamykam temat


wish you were here..

Offline

 

#11 2008-12-03 20:37:58

Juchi

PRO baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 20
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

To może teraz kurwa ja!
Wynajęcie serwera uważam za pomysł zjebany, ale czy nie uważacie, że miliard razy prościej jest kupić na spółkę HDD 1 Terabajt i postawić serwer na jakimś starym złomie np. u szatana? Wtedy każdy miałby i login i hasło a szmatan miałby nawet pełny monitoring logów na serwer. I wilk syty i owca cała - a wydatek na HD jest wydatkiem 1-razowym...

Offline

 

#12 2008-12-03 20:38:05

BronislawGeremek

baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

wiesz kwazi, po 1 nie wrzucilem nigdzie na widok publiczny Twoich zdjec wiec nie mow w liczbie mnogiej.
Po drugie - zastanow sie dlaczego na net nie trafił film Gierka REQUIEM.

Na serwerze ze zdjeciami bylyby wszystkie zdjecia - lacznie z tymi z requiem.
Nie wiem czy widzisz powage sytuacji, ale jesli ktos z nas zostanie chociaz urzednikiem co jest prawdopodoben z racji kierunkow studiow polowy z nas to zdjecia ze swastyczkami wydziaranymi na bani judexa tudziez wanca wycinajacego je z ziemniakow moga zakonczyc kariere. Na ciebie to nie będzie wielki hak jak zostaniesz inżynierem w fabryce układów scalonych, ale może np pojdziesz w ślady swojego starego i wstapisz do PO? Kto wie. Moze to brzmi poki co nieprawdopodobnie, ale przypomnij sobie za co przejebane miały chłopaki z Mlodziezy Wszechpolskiej. Za hailowanie na fotach. Inna sprawa: zabawa w KKK i palenie krzyzy, ile kurwa zesmy podobnych akcji odpierdalali ?  Ciekawe czy jakby ci kolesie zdawali sobie sprawe ze sqrwysyństwa ludzi mediów to by te foty w ogóle trzymali na swoich dyskach.

I nie wierze w loginy i hasla, w koncu jakims cudem Tanie Wino sie wydostalo. Ktos komus poda, ktos sie wjebie, posciaga, wlaczy kazee , udostepni komus przypadkiem i trafimy na uglypeople.com jeszcze   Fakt, tomi, ze moze to nie jest wielka kompromitacja, ale wrzucil to ktos kogo zaden z nas nie zna - po prostu wydostalo sie chuj wie jak.

Jeśli o mnie chodzi jestem definitywnie na NIE.

Offline

 

#13 2008-12-05 18:49:25

Gierek

PRO baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 22
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Quazi - jeśli chodzi o teledysk mojego autorstwa o Tobie, to najpierw pokazałem go Tobie po czym Ty prosiłeś by wrzucić na youtube - więc miałeś nad tym pełną kontrole. Również uważam że nie warto ryzykować jakimiś problemami (choćby szansa ich wystąpienia była nikła) dla nazwijmy to drobnej wygody.- Requiem to nawet ja już nie mam:D

Offline

 

#14 2008-12-05 19:29:33

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

hmmm....moze i prawda gierek ale...nic z tego nie pamietam z reszta chuj nie wazne teraz mam to w dupie mam tylko prosbe wypierdol to z you tuba!!


wish you were here..

Offline

 

#15 2008-12-06 12:13:56

Leżak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Witek, chciałbym zauważyć że wypowiedziami typu: „kurwa nie wiem jak Wy ale ja zamierzam zostać I prezesem sądu najwyższego i nie wiem czy chciałbym aby po nominacji z rąk Alexandra Kwaśniewskiego Fakcik opublikował moje foty jak rzygam we władku z kutasem wojtka w dupie . Pierdole.” napisanymi pod nickiem „Bronisław Geremek” również dajesz niezły materiał na artykuł do faktu potencjalnemu niszczycielowi Twojej biurokratycznej kariery.

Dopóki te zdjęcia wogóle istnieją na jakimkolwiek komputerze to powinieneś się bać, że wyciekną (choć taka galeria rzeczywiście tylko by w tym pomogła) więc proponuję ci odwiedzenie wszystkich znajomych z mocnym magnezem w kieszeni, bo skąd wiesz że w przyszłości taki dla przykładu Gierek nie zechce ci nasrać w życie?

Samą galerię uważam za nie trafiony pomysł, bo wszyscy będę się podniecali zdjęciami przez tydzień, góra dwa a potem je po prostu oleją.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.greenblood.pun.pl www.pivotanimator.pun.pl www.grilowanie.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl www.srkirani.pun.pl