forum OSkill'a

...::: O wszystkim i o niczym - czyli nic o nas bez nas :::...


#16 2008-12-06 14:08:01

sledziu

ultimate baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 58
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

i tu sie zgadzam z leżakiem - robisz coś to ponosisz konsekwencje i tyle.


Czy naprawdę tak wiele się zmieni gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkurwieni?

Offline

 

#17 2008-12-06 14:34:38

ManuChao

PRO baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 33
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

właśnie za głupotę trzeba płacić!!

Offline

 

#18 2008-12-06 16:04:33

BronislawGeremek

baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

trzeba? to jest jakis przymus umieszczania wszystkich fot na necie ?

nie zauwazylem nigdzie, by lezak pisal ze trzeba ponosic konsekwencje.

Czy to, że sram na kiblu oznacza, ze musze ponosic tego konsekwencje i publikowac foty w necie ? O czym wy pierdolicie.

Leżi, jest lekka różnica pomiędzy umieszczaniem fot na serwerze w necie, a posiadaniem przez każdego jakichś tam fot na dysku w domu. I tak coś może wypłynąć - tak jak wypłynął ten teledysk bez naszej wyraźnej woli, ale prawdopodobieństwo jest raczej mniejsze. Zreszta , c, do tej pory byłem inkognito i teraz mnie zdemaskowałeś

Offline

 

#19 2008-12-06 16:22:50

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

gowno prawdfa witek od poczatku wiedzielismy ze to ty bo masz meila podanego janwazka ;] a po za tym ryzyko ze ktos wjebje sie na serwer pozdjecia jest takie same jak to ze ktos wjebje ci sie na komputer domowy na dysk ;] i uwierz to nie jest problem ;] a jak mi nie wierzysz to sobie o tym poczytaj na jakiejs stronie dziecko by ci sie wpierdolilo na dysk i nawet bys o tym nie wiedzial ;]


wish you were here..

Offline

 

#20 2008-12-06 16:27:50

Baca

baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Lezak, odwiedzenie wszystkich z mocnym magnezem w kieszeni z pewnoscia doskonale uzupelni ich niedobory tego mineralu i bedzie mialo zbawienny wplyw na ich zdrowie Natomiast czyszczenie dyskow odbywa sie przy uzyciu mocnego magneSu

Natomiast wiekszosc zycia polega na probach unikania konsekwencji wlasnej glupoty i minimalizowaniu ich. Robie cos glupiego, a potem staram sie to naprawic.  Ile razy sie najebaliscie i pozniej cudem unikaliscie przypalow? Jakos wtedy nikt nie chce placic za swoja glupote.

Uwazam, ze stawianie takiej galerii jest nieperspektywiczne. Teraz moze nas nie obchodzic opinia spoleczenstwa, co jest zwyczajnie niedojrzala mrzonka, ale kiedys , o ile nie skonczymy jako smieciarze, od tej opinii moze zalezec nasz dobrobyt. Jak ktos bedzie chcial zablokowac nam awans na uczelni artykulem w Dzienniku Baltyckim pt " Adiunkt Bartlewicz/ Lezanski / Skwara / Ktokolwiek  neonazistą " , to dajemy mu w ten sposob tylko bron do reki. Jezeli niektorzy maja zamiar konczyc kariere na budowie, gdzie wszyscy sie z takich zdjec smieja, to ok, ale niech nie jebia zycia innym.

Offline

 

#21 2008-12-06 17:13:11

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

''Jak ktos bedzie chcial zablokowac nam awans na uczelni artykulem w Dzienniku Baltyckim pt " Adiunkt Bartlewicz/ Lezanski / Skwara / Ktokolwiek  neonazistą " , to dajemy mu w ten sposob tylko bron do reki. Jezeli niektorzy maja zamiar konczyc kariere na budowie, gdzie wszyscy sie z takich zdjec smieja, to ok, ale niech nie jebia zycia innym.'' Baca tym tekstem pojechałeś wszystkich którzy opowiadali sie za serwerem....sugerujesz ze ojc judex tomi i ja skończymy na budowie tak?? no w sumie jeszcze nie wiem co bede robił po PG. Ale jak juz je skoncze to nie pojde na budowe...


wish you were here..

Offline

 

#22 2008-12-06 18:30:32

Gierek

PRO baby os'killer

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 22
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Baca nie pojechał nikogo tym postem, tylko ze zwykłą mu subtelnością nakłonił do perspektywistycznego myślenia. W wypadku wycieku takich zdjęć de facto nie odpowiadalibyśmy za nasze czyny tylko za domysły z nimi związane-> czy któryś z nas propaguje nazizm? To że łatwo się wjebać komuś na dysk nie oznacza że powinniśmy ten dostęp jeszcze ułatwiać i poszerzać - to że łatwo ukraść pieniądze nie oznacza że wszyscy je traktują niczym marny pył (jak mieszkańcy Bornholmu). Uważam że można by przeprowadzić faktycznie próbę zebrania tych zdjęć w jednym miejscu, ale nie w internecie! ku przestrodze : http://www.youtube.com/watch?v=rvp-kZeoWW0

Offline

 

#23 2008-12-06 19:23:21

Leżak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

Wiesz Baca, nie wszędzie postawa moralna ma wpływ na ewentualny awans i na szczęście w wielu przypadkach zależy on np. od osiągnięć naukowych i wtedy życie prywatne raczej mało kogo obchodzi. Ta kwestia dotyczy Ciebie, mnie i wszystkich innych zajmujących się rzeczami raczej naukowymi czy technicznymi (a nie tylko budowlańców i śmieciarzy)
Gorzej z wszystkimi przyszłymi prawnikami, dziennikarzami, urzędnikami, politykami, politologami itp. od których rzeczywiście wymaga się jakiejś postawy i ktoś hajlujący na zdjęciu może mieć problem z zostaniem Anną Marią Wesołowską.

Niezależnie od tego wszystkiego temat galerii w internecie można uznać za zamknięty, bo jeśli ktoś nie daje zgody, a jest na fotkach to nie powinno się umieszczać tych zdjęć w necie i koniec.

Ostatnio edytowany przez Leżak (2008-12-06 19:25:26)

Offline

 

#24 2008-12-06 19:32:50

Venomoid

ojciec prowadzący

4750476
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: galeria + forum / pieniadze.

no wlasnie kurwa!! lezak ma racje!! temat zamkniety! a ja dodam od siebie ze w dupie byliscie i gowno widzieliscie ;] KONIEC KURWA tego tematu! i radze sobie zapamietac te wszystkie posty bo jutro mam zamiar wyjebac je wogole !


wish you were here..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grilowanie.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl www.pivotanimator.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.greenblood.pun.pl